Prosinec 2008

Silvestrovské obrázky

31. prosince 2008 v 10:47 | Ashley |  Blbinky
My a náš blog vám přejeme krásný nový rok 2009!!!!

A tady máte pár silvestrovských obrázků:

Vánoční básnička o Santovi

24. prosince 2008 v 10:18 Blbinky

Vánoční básnička o Santovi

když potká sob soba,
mají radost oba
když se sejdou tři sobi,
radost se násobí
sobi se však nezaleknou
a santovi rázně řeknou
nechceš li mít sobi nové
kup si sáně motorovéVánoce zvěrokruhu

24. prosince 2008 v 10:09 | Ashley |  Blbinky
Vánoce zvěrokruhu

Beran
Berani prožívají Vánoce se svým pověstným nadšením. Těšít se na dárky, na veselou atmosféru u stromečku, vánoční dobroty. Vánoce jsou prostě pro Berany svátky, kdy nesmí být smutno, ale pořádně veselo. Je jim jedno, zda se dodržují tradiční zvyky nebo se objeví něco nového, hlavní je radost. A když přijde prima návštěva, je ještě lépe. Vánoce znamenají i (povětšinou kalorické) dobroty. Kdo by odolal? Typičtí Berani se určitě nebudou omezovat. To si raději dají po vánocích do těla, ale rozhodně se nebudou jen dívat na talíře plné laskominek, když se jim sbíhají sliny na pohádkově vonící cukrovinky a skvělý salát. Upřímní Berani nemají potíž přiznat, že prostě neodolají vánočním dobrotám a uždibují, ochutnávají, pochutnávají si. Vánoce jsou jednou za rok a nějaké kilo se snadno shodí po Novém roce ve fitcentru.

Býk
Vánoce musí být tradiční. To je podmínka, aby si Býci vánoční svátky vychutnali. Koledy, vůně purpury, bramborový salát, půlnoční mše, dárky pod veselým stromečkem...prostě žádné novoty, ale klasické české Vánoce. Pak jsou Býci ve svém živlu, a ani jim nevadí, když náhodou dostanou dárek, který je nenadchl. Co je ale určitě nadchne, je jídlo. Býci rádi vyvařují tradiční pochoutky a rozhodně nepatří mezi lidičky, kteří se dokáží v jídle omezovat. Je to hrůza, myslí si Býci, a pak se uklidňují tím, že po svátcích určitě vyzkoušejí nějakou dietu. Býci ale mají to štěstí, že mívají pevné svalstvo, takže se jim neusazují až tak moc tukové polštářky. Vánoce s Býky jsou vždy ve znamení pohody a legrace. Takže v jednu chvíli si mohou Býci zpívat romanticky Jéžíšku, panáčku, já tě budu kolébati...a v té druhé říkat vtípky při přípravě bramborového salátu.

Blíženci
Blíženci berou Vánoce jako příležitost pobývat s lidičkami, s nimiž je jim dobře. Vánoce jsou prima, dostávat dárky je skvělé, ale nejlepší je být s lidmi a v klidu si povídat, hrát společenské hry, smát se, popíjet něco dobrého... Blížencům je povětšinou "fuk", jestli se v rodině slaví tradiční Vánoce nebo někdo přijde s nějakou revoluční novinkou. O Vánocích se mají lidé cítit hezky, tak proč nezměnit zvyky, když jiným nevyhovují ty staré? Hlavní je, aby byl každý spokojený. Blíženci jako jedni z mála mají to štěstí, že se nedokáží přejídat. Mají rádi vánoční lákadla, ale prostě všeho s mírou. Blíženci nesnášejí, aby se cítili jako klády, takže ochutnávají, ale vědí, kdy přestat.

Rak
Rodinní Raci milují Vánoce tak, že se na ně těší už od adventu. Vánoce pro Raky jsou příležitostí mít pohromadě rodinu a užívat si radosti. Co víc by si mohl člověk přát? Hlavně aby pohodovou atmosféru nenarušila nějaká hádka (Raci milují harmonii o Vánocích) a aby se nikdo necítil zklamaný (to by Rakům zkazilo Vánoce). Když všechno klape, Raci září jako svíčky na vánočním stromečku a prožívají intenzivní radost. Jedna zajímavost: Raci patří mezi lidi, kteří přímo zbožňují koledy a pohádky. Vše musí být tak, aby si každý užil a pochutnal si. Takže stoly tam, kde žije Rak, nabízejí opravdu velké množství dobrot, a těm Raci často sami podléhají. Bohužel je pak trápí výčitky. Netrapte se: Pokud to s pojídáním vánočních pochoutek přeženete, raději pak zmobilizujte svou vůli, kterou tento rok posiluje Saturn, a slibte si, že to vysportujete.

Lev
Královské znamení Lev touží prožít královské Vánoce. Samozřejmě že v tom figurují i dárky (Lvi zbožňují dostávat i dávat dárky). Pro Lvy ale znamenají Vánoce ještě něco mnohem důležitějšího: doslova a do písmene umějí vypnout a na chvíli přestat myslet na pracovní shon, jehož jsou součástí. Vánoce jsou pro ně svátky veselí, které nesmí být narušené myšlenkami na trable každodenního života. O Vánocích musí znít smích, vtípky, hezká slovíčka. Mnozí Lvi rádi jezdí na hory. Umějí vychutnat sváteční chvíle jako gurmet, který právě dostal vyhlášenou specialitu. A dostáváme se k jídlu. Ne že by Lvi neměli rádi tradiční speciality, ale faktem je, že většina si přeje mít na stole pochoutky, které se nekupují během běžného roku a které jsou delikátní pro jazýček a skvělou pastvou pro oči. Lvi si rádi o Vánocích pochutnávají, nedělají ale z Vánoc "žranici".

Panna
"Vánoce, to je hlavně úklid a pečení," tak mohou reagovat Panny, když se jich zeptáte na tyto svátky. Nebojte se ale, že by Panny měly až tak skeptický vztah k Vánocům. Jenom se prostě nestydí říct to, co mnohé napadne, ale pak se na to snaží rychle zapomenout. Pořádkumilovné Panny ale nezapomínají na to, co předchází nejkrásnějším svátkům, protože chtějí, aby bylo vše v dokonalém pořádku - nablýskané parkety, perfektně ozdobené linecké, pěkně vyzdobená okna... A pak si s gustem vychutnají vánoční chvíle, kdy se už nemusí honit. Trošičku mají strach z dárků (aby druzí nebyli zklamaní a ony nedostaly nějaké zbytečnosti). A co se týče jídla? Panny se umí krotit. Neomezují se, prostě si dopřávají menší porce, aby se necítili jako nafouklé balony. A protože rády sportují i v zimě, snadno spálí i kalorie z cukroví.

Váhy
Se svým estetickým talentem se Váhy mohou vyřádit právě o Vánocích. Mnohé z nich totiž přímo zbožňují zdobit příbytek vánočními dekoracemi, strojit stromeček, kupovat krásné věcičky na vánoční stůl, zajímavě balit dárečky. Typické Váhy si neumějí představit, že by o Vánocích nevypadaly načančaně. Vánoce jsou pro ně svátky pohody a krásy. Váhy se těší na krásné dárky a na milý úsměv těch, kterým nakoupili dárečky. Moc se ale netěší na stoly plné jídel, protože vědí, že je bude honit "mlsná". Toho se Váhy bojí, ale není k tomu až tak velký důvod. Jde totiž o znamení, které ví, kdy má dost. A pak statistiky ukazují, že naprostá většina Vah jí "ptačí porce". Takže kila neletí nahoru.

Štír
Vnitřní pohoda a spokojenost všech blízkých, to je přání Štírů, aby mohli prožít krásné Vánoce. Mají rádi dárky, ale nejsou pro ně nejdůležitější. Pro Štíry je nejdůležitější cítit, že všichni jsou naladěni na dobrou notu. To ale neznamená, že celý dům musí burácet smíchem. Znamení Štír cítí pocity v hlubokém nitru, proto prožívají pohodu v srdcích blízkých, a nejen extrovertní smích. Pak si ve světle svíček užívají a ve svém nitru v klidu rozebírají to, na co neměli čas během každodenního shonu. Štíři si totiž přejí, aby o Váncích měli trošku klidu také pro sebe a své myšlenky. Během toho rádi popíjejí čaj nebo punč či kávu a pochutnávají si na klasickém českém cukroví. Štíři mívají tendenci slíbit si, že se nenechají o Vánocích zlákat dobrotami. I když mají železnou vůli, tak ta se nějak o Vánocích vytratí a Štíři si pochutnávají na všem, co vánoční stůl dá.

Střelec
To by bylo, aby veselí Střelci neprožili veselé Vánoce! Kde žijí Střelci, musí znít dům smíchem. Nesmí jít o hloupou zábavu, ale veselou atmosféru, kdy se zpívá, vtipkuje, raduje se z dárků, hrají se hry, plánují se výlety na hory...Vánoce jsou prostě pro Střelce svátky radosti a společné zábavy. Je jedno, zda jednou na hory s rodinou nebo s partou přátel, je jim jedno, zda 25. prosince bude příbytek praskat ve švech počtem návštěvníků, a je jim jedno, že do toho bude štěkat pes...Hlavní je, že se budou všichni radovat. Střelci mají sice rádi dárky, ale mnozí otevřeně přiznávají, že by tuto část vánočních svátků klidně zrušili. To by ale některé rozesmutnilo, a to by nešlo. Proto se dokáží radovat i z pyžama, zapomenout na nudné shánění dárků a užívat si. Včetně pojídání.

Kozoroh
Pokud chcete vidět tradiční Vánoce, poohlédněte se po nějakém Kozorohu. Ti totiž zbožňují staré vánoční zvyky a tradice. Někteří si lebedí, když i na stromečku visí tradiční ozdoby tvarů jablíček a slaměných zvonečků. U Kozorohů voní purpura a jsou slyšet koledy. Příbytek i venkovní dveře jsou ozdobeny větévkami z jehličnanů, nesmí chybět jmelí a svíčky. Kozorozi prožívají Vánoce introvertně. Ne že by se netvářili svátečně, ale tu nejintenzivnější radost cítí ve svém hlubokém nitru. Proto si tak rádi pochutnávají třeba na punči a s klidem pro ně tak pověstným pozorují okolí. Kozorozi si ale nepochutnávají jen na teplých nápojích. I zde se u mnohých může probudit tradice a Kozorozi prostě neodolají, aby se "tradičně" neoddali také hodům. Naštěstí jde o lidičky s pevnou vůlí, kteří se po Vánocích pustí do shazování vánočních kil.

Vodnář
Na jedné straně Vodnáře lákají tradiční zvyky, na straně druhé chtějí prožít o Vánocích něco netradičního. Vodnářům totiž vládne planeta změn a progresivity - Uran, a spoluvládcem je planeta Saturn - planeta tradic a moudrosti. Takže Vodnáři mívají dvojí tendence, a proto s nimi můžete zažít kombinaci tradic a úplných novinek. Pokud někdo z rodiny zavrhne kapra, může jít o Vodnáře. Vodnáři se nebojí měnit věci, ale také nechtějí, aby druhým chyběla tradiční vánoční pohoda, takže se leckdy přizpůsobí, i když by se jim hlavou mohly honit nápady, co změnit. To ale neznamená, že si nevychutnají Vánoce. Vodnáři jsou rádi, když se sejde rodina a přátelé a společně se povídá a vtipkuje a plánuje třeba silvestrovský program.

Ryby
Pro Ryby jsou Vánoce kouzelným časem, kdy jim v očích hrají světélka radosti a touží, aby všichni byli šťastní jako ony a v koutku duše touží po romantice a sní o bílých Vánocích. Ryby jsou znamením, které si nejvíce přejí na Vánoce sníh a mráz. Podle nich k Vánocům patří svíčky, čaj , cukroví a láska. Z toho vyplývá, jak Ryby berou Vánoce romanticky, i když jejich přípravy je mohou někdy stresovat. Rády zdobí příbytek veselými ozdobami. Mnohem raději mají spoustu dárečků než jeden větší dárek. Jen se obávají, aby ostatní měli radost z toho, co jim vybraly. Ryby si vychutnají Vánoce, když jsou ostatní v pohodě a umějí si užívat radosti Vánoc tak, že omládnou. Ale jakmile někdo není spokojený, trápí je to. Užívat si ale umějí i při pojídání vánočních dobrot. Ryby patří mezi ty jedince, kteří se neudrží, aby nepodlehli hodování. Stokrát si mohou říkat: "Už opravdu poslední rohlíček," a stejně sáhnou po dalším.

A tady máme smajlíky

13. prosince 2008 v 11:34 | Ashley |  Smajlici

A tady máme smajlíky

Čokoládka¨

12. prosince 2008 v 18:01 | Smajloch |  Čokoláda

Kupa čokolády

Pyramida čokolády

Tabulka čokolády

Rospouští se

Kostka z čokolády

S jahůdkou

12. prosince 2008 v 17:54 | Smajloch |  Čokoláda
Mňam....................................................................

HSM3

12. prosince 2008 v 17:41 | Smajloch |  My kecy

HSM3

Ahojky lidi!!!
Byli jste už ba HSM 3:senior year???????????????
Já ano,bylo to to sice kapanek naivní,ale taky vymakaná choreografie a krásné písně.
HSM je svět ve kterém by chtěl každy žít.Bohužel to nejde a musíme žít v našem opravdovém životě.A tak nám nezbývá nic jiného než jít do kina na HSM3 a vžít se do jejich světa.

Barbie styl fotky

7. prosince 2008 v 18:30 Barbie

Barbie styl fotkybarbie girl <img src=barbie.jpg

Dokonalá Barbie

7. prosince 2008 v 18:27 Barbie

Dokonalá Barbie


Sexy Woman WalkingThe pink girl
Casual pink
Pink attire
Pink girl
Girl in pink
Pink portrait
Blonde girl in pink
Pink memories
Woman in pink
Clumsy
Young woman in short skirt and top

Nějaké Barbie věcičky

7. prosince 2008 v 18:25 Barbie

Nějaké Barbie věcičky

Pink Laptop computer

Barbie botičky

7. prosince 2008 v 18:17 Barbie

Barbie botičky


Barbie modelky

7. prosince 2008 v 18:14 Barbie

Barbie modelkyBarbie šaty

7. prosince 2008 v 18:13 Barbie

Barbie šatyHSM 3

6. prosince 2008 v 14:26 | Ashley |  High school musical

HIGH SCHOOL MUSICAL 3:SENIOR YEAR


Premiera HSM3 v české republice se uskutečnila 4.prosince 2008,tímto článkem jsem vám to chtěla připomenout,takže pokud jste to ještě neviděli tak na nic nečekejte a běžte se na to podívat do kina stojí to za to.Já jsem na tom už byla a mě osobně se to moc líbilo.Bylo to na
prosto perfektni tak skvělé že to ani neumím dostatečně popsat .


Hlášky z tohoto dílu

Sharpay: čau Troy.Tak kdy máš ten zápas?

Troy: byl včera.(Sharpay zazvoní telefon)

Sharpay:Tak zlom vaz.Čauky!Popis o čem je HSM 3


Díky mezinárodnímu castingu, kterého se zúčastnilo více než tisíc mladých herců z různých koutů USA, Kanady a Velké Británie, budou představeny tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény: Matt Prokop, Justin Martin a Jemma McKenzie-Brownová.
V připravovaném filmu Walt Disney Pictures "Muzikál ze střední 3", jehož podtitul v originále zní "Senior Years", byli herci obsazeni do rolí starších studentů říkajících si Wildcats.

Tři nové tváře
Trojice hvězdných nováčků rozšíří herecké obsazení předchozích dvou filmů, a tak se opět můžeme těšit na již známé tváře: Zac Efron, Vanessa Hudgensová, Ashley Tisdaleová, Lucas Grabeel, Corbin Bleu a Monique Colemanová. Natáčení zbrusu nového filmu začíná již koncem tohoto měsíce pod režijním vedením Kennyho Ortegy, jenž je podepsán pod oběma předchozími snímky pro Disney Channel.

Ortega k přípravám třetího filmu říká: "V báječném scénáři Petera Barsocchiniho přibyly tři nové postavy. Tak jsme zorganizovali masivní casting napříč severní Amerikou a Anglií, abychom našli ty správné mladé herce. A jsme si jisti, že s těmito talentovanými umělci přichází do našeho třetího filmu ze střední školy East High spousta humoru, překvapení, nová zápletka a skvělá muzikálová zábava. Jemma je jednou z mnoha mladých hereček, které jsme potkali v Londýně. Zapůsobila na nás svými pěveckými a tanečními výkony a navíc je ohromně bezprostřední a spontánní. Matt má úžasné osobní kouzlo a výrazný smysl pro humor. A Justin je osobnost se silným charismatem a k tomu je ještě skvělý komediální herec, který umí velmi dobře tančit."

První dva díly měly celosvětový úspěch
"Muzikál ze střední" měl na americkém televizním kanálu Disney Channel premiéru v lednu 2006 a rázem se stal nejsledovanějším filmem této stanice. Celosvětově se krátce nato zařadil mezi divácké hity, když byl odvysílán dalšími 27 televizními stanicemi. Dohromady jej vidělo na 250 milionů diváků ve více než 20 jazykových verzích a ve 100 zemích světa včetně Čínské lidové republiky. Soundtrack k filmu dosáhl v roce 2006 na první příčku americké hitparády a ve stejném roce se stal nejprodávanějším televizním filmem na DVD.

Druhý a právě připravovaný třetí film tedy navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

"Muzikál ze střední 3" nám ukazuje studentské "mazáky" Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou
s elektrizující energií.

Do českých kin bude "Muzikál ze střední 3" 4.prosince 2008


Herci a postavy:


Zac Efron
Zac Efron

Troy Bolton

Zac Efron

Vanessa Hudgens
Vanessa Anne Hudgens

Gabriella Montez
Vanessa Anne Hudgens

Ashley Tisdale
Ashley Tisdale

Sharpay Evans
Ashley Tisdale

Lucas Grabeel

Lucas Grabeel

Ryan Evans
Lucas Grabeel


Corbin Bleu

Corbin Bleu

Chad Danforth

Corbin Bleu


Monique Coleman
Monique Coleman

Taylor MCkessie

Monique Coleman


Jemma MCkenzie Brown:Tiara Gold

Jemma McKenzie Brown


Matt Prokop:Jimmy Soto
Matt Prokop


Justin Martin:Donny Dion


Justin Martin

Jako herečka

5. prosince 2008 v 13:47 Ashlee Simpson

Filmografie

Jako herečka
2005 -A proč já? (Undiscovered) role: Clea
2004 -New Year's Rockin' Eve 2005 role: Co-Host
2002 -Žába k zulíbání (The Hot Chick) role: Monique
1996 -Sedmé nebe (7th Heaven) role: Cecilia SmithŽivotopis Christiny

5. prosince 2008 v 13:21 Christina Aguilera
Povolání: Zpěvačka
Věk: 27
Datum narození: 18. 12. 1980
Místo narození: Staten Island, New York, USA
Znamení: Střelec

Životopis

Christina Maria Aguilera se narodila 18. prosince 1980 v State Island v New Yorku. Aguilera je španělské příjmení, které dostala po svém ekvádorském otci Faustovi, který pracoval v armádě. Aguilerovi se několikrát kvůli otcovu přeřazení stěhovali. Jednou na Floridu, pak do New Yersey a nakonec do Tokia. Christina proto neměla skoro žádné kamarády. Ještě k tomu nebyl Fausto zrovna ideální tatínek. Jak Christininu maminku, tak i Christinu často týral. Christinina matka Shelly hrála profesionálně na violu a na klavír.

V roce 1986 se Aguilerovým narodila druhá dcera Rachel. Po jejím narození se však Aguilerovi rozešli a Shelly se spolu se svými dcerami odstěhovala do svého rodného městečka Wexfordu v Pensylvánii. Od té doby s Faustem ztratili kontakt. Opět se setkali až po několika letech.

Za čas se Christina Aguilera začala zúčastňovat různých pěveckých soutěží. V osmi letech se poprvé objevila v televizní show "Starsearch" (Hledání hvězd). Sice neuspěla, ale načerpala si tak zkušenosti do dalších soutěží. V deseti letech pak zpívala státní hymnu pro Pittsburg Steelers a Pittsburg Penguins. Poté vyhrála konkurs pro Mickey Mouse Club (televizní show pro děti), kde se poprvé setkala s
Britney Spears a Justinem Timberlakem a kde také strávila dva roky. Když se však vrátila zpět do školy, spolužáci jí záviděli úspěch a proto ji neustále ponižovali a nadávali jí. Kvůli těmto sporům Christina musela změnit školu. V patnácti letech si Christina zazpívala spolu s japonskou zpěvačkou Keizo Nakanishi její song "All I Wanna Do". Christina dokonce vystoupila na jejím koncertě.

V roce 1998 Christina dostala nabídku zazpívat titulní píseň k filmu "Mulan" - "Reflection". Nabídku přijala a to se jí velice vyplatilo, neboť díky tomu získala několik skvělých návrhů na spolupráci a také smlouvu na desku od nahrávací společnosti RCA Records. Bylo to vůbec poprvé co společnost svěřila roli neznámému hlasu. Firma usilovně hledala interpretku výrazného hlasu. Volba padla právě na začínající Christinu. Společnosti se to také vyplatilo, neboť se tento hit umístil na 15. místě Billboard - Charts. Deska dostala jednoduchý název "Christina Aguilera" a prodalo se jí okolo 12 milionů. První singl "Genie In A Bottle" se hned vyšplhal na první příčky hitparád. Další singly "What A Girl Wants", "I Turn To You" a "Come On Over" se také staly velice úspěšnými.

V roce 2000 na cenách Grammy získala Christina cenu za "Objev roku". Christina Aguilera k tomu dodává: "Vůbec jsem to nečekala, ani jsem neměla připravený proslov, myslela jsem, že tu cenu dostane
Britney Spears". Po necelém roce Christina přezpívala svojí debutovou desku do španělštiny a tentokrát ji nazvala "Mi Reflejo". Najdete na ní jak písničky z minulého alba, tak i songy nové. Prodalo se asi 3 miliony kopií. Za tuto desku dostala Christina již své druhé Grammy. Tentokrát Latino-grammy. Stejný rok Chris vydala další album. Tentokrát vánoční s názvem "My Kind Of Christmas". Najdete na něm jak známé sváteční písně, tak i songy z Christininy vlastní výroby. V tom samém roce stihla Christina ještě nahrát duet s latinsko-americkým idolem Rickym Martinem "Nobody Wants To be Lonely".

V roce 2001 vydala společnost Warlock Records cd "Just Be Free", kde najdete demo nahrávky z let, kdy bylo Christině kolem 15 let. Chris ho však nechtěla vydat, ale soudní spor prohrála. Christina také nezapomíná na různé charitativní akce, mezi kterými nechybělo např. nazpívání písně "What´s Going On" spolu s dalšími mnoha umělci pro nadaci proti AIDS v roce 2001. V červenci 2001 Christina nazpívala spolu s kolegyněmi
Pink, Myou a Lil´Kim titulní píseň k filmu "Moulin Rouge" - "Lady Marmelade". Singl byl velice úspěšný a Christina si díky němu odnesla pěknou řádku cen včetně třetího Grammy za "Nejlepší popovou spolupráci". Chris také od té doby výrazně změnila svou image z cukrové panenky na sexy dračici.

V únoru 2002 vystoupila na závěrečném ceremoniálu Olympijský
her v Salt Lake City. Bylo to její největší vystoupení v kariéře, vystupovat ji vidělo přes 3, 5 miliardy lidí z celého světa! A až v říjnu roku 2002 vydala Christina své druhé řadové album "Stripped". Spolu s novým albem opět změnila image na ještě drsnější. Deska je prý velice osobní. Svědčí o tom hned několik songů. Např. v "I´m OK" Christina zpívá o svém brutálním otci. Song "Fighter" je pro změnu o jejích dvou bývalých kamarádech, kteří Christinu zradili. Christina je s deskou velmi spokojená a tvrdí, že přesně takové si přála natočit. Na albu dále spolupracovali např. Linda Perry, Alicia Keys či Redman. Začátkem roku 2004 obdržela Christina již své čtvrté Grammy. Tentokrát za "Nejlepší ženský popový výkon".

V roce 2005 vydala zatim své poslední album s názvem Back to Basics,na kterém napsala několik písniček a několik jich věnovala svému manželovi.dvoj CD obsahuje22 songů.

V soukromém životě se jí též daří. 19.11.2005 se provdala za Jordana Bratmana a 12.1.2008 porodila jejich prvního potomka - chlapečka jménem Max Liron Bratman