Únor 2011

Amazes me.

27. února 2011 v 14:52 | AdVeSimky |  about site
Zdravím, nejdříve jsem se chtěla omluvit za neaktualizaci během posledních dnů tohoto týdne, ale jaksi mě ta chuť na psaní omluvných článků přešla.Přejdu tedy rovnou k věci..

..někteří lidé mě opravdu UDIVUJÍ, někteří si asi myslí, že vám sežereme opravdu všechno a můžete is dělat co chcete.Ok, že nechápete o čem píšu a o co se tady vlastně snažím? Pro ujasnění, jsem vytočená z toho, že vůči nám nemáte trochu respekru, pochopení a slušnosti především.Týká se to tedy opět designů , upozorňuji, že koho tento článek nudí ať ho NEČTE, kliknout na křížek zvládne každý ne? Ale byla bych ráda, aby si to přečetl ten koho se to týká a uvědomil si svou chybu.To po vás chceme sakra tak moc? JEN si přečíst celkem nenáročná pravidla, RESPEKTOVAT a DODRŽOVAT je, je to pro některé opravdu tak nadlidský úkol, to že se kolikrát třeba i půl hodiny staráme o to aby na vašem blogu vše sedělo do posledního detailu, vím že nejsme v grafice nejlepší, ale vždy se snažím aby celkový výsledek, tedy design se vším všudy vypadal přijatelně.Nevadí mi když se vám design nebude líbit, ale myslím si, že není tak těžké to slušně a upřímně napsat.Je jiná věc nám to sdělit, abychom se mohly pokusit to nějak napravit a druhá možnost je ta se na nás velmi slušně řečeno "vyašlat" a zařídit si to po svém.Některým jednicům nestojíme ani za poděkování čipřípadný článek nebo alespoň odkaz, že je design od nás.Kam ten blogový svět spěje?

Rozepsala jsem se a myslím, že to zdaleka není všechno. Od teď si zkrátka a dobře budeme vybírat na jaký blog design nastavíme a popřípadě komu ho vyrobíme, nebudu to dělat pro každého nac co?Když někomu potom ani nestojíme za "blbé" díky.Napadá mě jen založení BLACKLISTU kam budeme zapisovat všechny "hříšníky" co porušily naše pravdila a s touto nálepkou od nás pochopitelně už nikdy nic nemůžou očekávat.

DĚKUJI VŠEM, kteří si tento článek přečetli ž do konce, není všem asi úplně vše co mám na srdci,a le myslím, že ten kdo chci aby si to přečetl si to asi stejně nepřečte, takže na co se kvůli němu namáhat.Možná bych ještě mohla uvést adresu toho blogu, ale přeci mu nebudu dělat reklamu že? Jak chcete, je to vaše vizitka já o vás svůj obrázek mám.Omluvám se těm, kteří to řetli a jsou poctiví a naše pravdidla dodržují, ikdyž pochybuji, že se vůbec našel někdo, kdo to přečetl od začátku až po toto slovo.To už je vše, grafiku dnes nejspíše nečekjte.

The failed promises.

21. února 2011 v 20:04 | AdVeSimky |  about site
Hezký pondělní večer přeji..:)

Nemám dnes chuť ani sílu na tvoření grafiky, jsem ráda, že sedím a nemusím už dnes nic moc dělat.Takže se omlouvám, pokud jste dnes čekali aktualizace v podobě grafiky, zítra se možná dočkáte, ale raději to neberte jako stoprocentní, znám se,)

Tento článek je opět především informační a také vykecávací, jak v posední době své články s oblibou nazývám.Jinak k vysvětlení nadpisu, pořád jsem vám slibovala, že přidám ty fotky co jsem nafotila a nakonec jsme na to stejně zapoměla, to jsem celá já, fakt,)):D. Jsou v notebooku, který teď bohužel nemám k dispozici, kdyžtak si je hodím ještě do pc, někdy v BRZKÉ době by jste mohli ty fotky tedy očekávat.No a už zase jsem ztratila přehled o čem vlastně píšu, takže se už raději rozloučím.Mějte se,a prožijte hezky začátek nového týdne.

xoxo AdVeSimky
http://for4.blog.cz/
Všimli jste si jak Ashley Tisdale ráda kombinuje tepláky s luxusními kabelkami např. Louis Vuitton či Chanel? No ve výsledku to na ní vypadá vždy stejně dobře.To je jen takový můj malý postřeh, já jsem si totiž nedávno projížděla galerii jejích paparazzi fotek víte,))<3

UPDATE - avatars with Blake Lively

18. února 2011 v 18:16 | AdVeSimky |  about site
Jsou úplně jednoduché, protože já jaksi momentálně nemám čas, na to abych vytvořila něco lepšího:/Tak promiňte.Do hromadného článku přidám později.

http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/

No moc s nimi teda spokojená nejsem, ale co už.Více už dnes nejspíše nečekjte.Tak pá,)<3

Experiences.

18. února 2011 v 17:41 | AdVeSimky |  about site
Zdravím<3

Je tady zase pátek a je před námi opět víkend.tento týden byl pro celkem pohodový a většinou plný smíchu.A co vy?Ná zítřek už mám plán určený, takže mě tady nejspíše nečekejte, možná se dopoledne ozvu, ale článek očelávejte opět pouze informativní, což většinu lidí asi nebaví číst,a le tak nikoho k tomu nenutím že?,)

Teď trochu přejdu k designům, vše co bylo na mailu je nastaveno, udělala jsem to dnes abych nemusela o víkendu, pokud někdo pošle žádost o design budu se mu snažit vyhovět a vytvořit jej co nejdříve, protože se chci trochu polepšit, uvědomuji si, že nám jejich tvoření a domluvy s nastavením trvájí většinou dlouhou dobu a já to vždy zdůvodňuji tím, že blog NENÍ povinnost (zase:D).

No to jsem se opět trochu rozepsala, což jsem ani tak moc nechtěla, já vždy začnu a pak se rozepíšu a skončí to většinou tím, že tady píšu blbiny:D:D Na závěr vám už jen napíšu, že teď budu pracovat na avatarech nejspíše, proto už by jste měli další článek očekávat konečně v podobě grafiky,))

- ČLÁNEK V PODOBĚ GRAFIKY OČEKÁVEJTE JEŠTĚ DNES.
United Colors Of Benetton..jak já si tuto značku v poslední době oblíbila<3:))

Black or white.

16. února 2011 v 17:32 | AdVeSimky |  about site
Zdravím vás:)

Omlouvám se že se ozývám po delší době a že se tady v posední době objevují jen takovéto informační články, ale nemám teď jaski na tvoření grafiky chuť, nevím ono je to takové..někdy mě popadne nálada něco tvořit a někdy se ani nezmůžu na otevření graf. programů.Takže to prosím omluvte, každý má někdy "krizi", jiné slovo mě na to nenapadá a věřte, že leností to není.

Pro jistotu se ještě podívám na mail kdyby něco, designy budu nastavovat o víkendu, nejspíše ještě v pátek nebo potom v neděli v sobotu mě tady nečekejte.To by bylo asi tak vše, co jsem vám chtěla sdělit.Mějte se a přežijte ještě ty 2 dny ve škole:D,)) Brzy čekejte další aktualizace, tentokrát snad už především v podobě grafiky.
xoxo AdVeSimky
Po prohlédnutí této fotky asi už pochopíte nadpis:D:D,)<3
Obrázek naleten na deviantart.com

Just about designes?

12. února 2011 v 20:11 | AdVeSimky |  about site
Zdravím:)

takže nastavování designů se nakonec nekonalo, buď nebyly údaje, které nám byly zaslány správné a nebo byla objednávka už starší (skoro měsíc) a já jsem nevěděla jestli bude mít zájemce pořád zájem:D To zní divně že? No každopádně se vám omlouvám, já vím, že to s tím naším nastavováním není snadné a uvědomuji si,že není nejrychlejší, ale snažte se pochopit, že nastavování nějáký ten čas přeci jenom zabere a to ani nemluvím o vyrábění designů,)Několikrát jsem tady napsala a napíši to klidně znova, blog NENÍ povinnost!Takže buďte prosím trpělivý a snažte se pochopit,že blog pro nás není nejdůležitější věc na světě  že jsou i jiné a pro nás přednější věci.Ikdyž v poslední době si říkám, na co tady ty články vůbec psát, když ani nevím jestli je někdo čte, popřípadě ocení naši snahu, když u nich jen málokdy vidím jeden komentář..jestli má vůbec cenu vyrábět designy a následne je nastavovat, když adminovy blogu nestojíme ani za poděkování nebo za to aby si přečetl pravidla a dodržoval je(tím ale nemyslím všechny, vím,že někdo ty pravidla poctivě čte a dodržuje a je nám za design vděčný:)), ale to už jsem opravdu odbočila, když pomyslím na to, že měl tento článek být původně jen krátký, stručný a informační.

Takže se raději rozloučím.Mějte se hezky a přeji pějný sobotní večer:))<3
xoxo AdVeSimky

A chutná tečka na závěr, tímto vám nejspíše udělám chuťe,tak se omlouvám:D
Hmm..so yummy.Love Starbucks coffee!<33

Laugh about it.

12. února 2011 v 14:47 | AdVeSimky |  about site
Hezké sobotní odpoledne přeji

dnešní den se mi nechce strávit u pc, jelikož venku svítí sluníčko za chvíli odcházím takže v rychlosti.Večer bych chtěla nastavit designy o které jste si napsali na mail.Omlouvám se vám, že to tak trvá, ale já na to opravdu neměla čas, to je taky ten důvod proč jsem se od úterý neozvala.Buďte proto prosím trpěliví, nekašleme tady na to, jen zkrátka nemáme tolik času jako předtím:/Už opravdu musím, takže pa..večer se ozvu,snad,))
xoxo AdVeSimky
http://for4.blog.cz/

Tuesday, again,)

8. února 2011 v 16:46 | AdVeSimky |  about site
Zdravím
Nezdá se vám, že ty dny v poslední době nějak rychle utíkají ? Každopádně je to dobře, protože já se už maximálně nemůžu dočkat léta<3 Tepla, moře, slunce , letních outfitů..:D No znáte to.Během tohoto týdne čekejte konečně už několikrát slibované photos, kabel od foťálu už jsem našla (potlesk):D Grafiku dnes žádnou asi nečekejte, možná že se zmůžu na avatary..ještě uvidím.Mějte se,pa<3:))
xoxo AdVeSimky
http://for4.blog.cz/
Can´t wait to SUMMER!<33://

I can not find the cable from the camera://+ SOME NEWS!

4. února 2011 v 21:11 | AdVeSimky |  about site
Chtěla jsem vám tady teď hodit pár fotek, ale nepodařilo se mi jaksi najít kabel od foťáku, a už se mi nechce ho hledat dál..takže tady ty fotky dám někdy příště.Teď trochu infa ohledně zítřka, jestli teda najdu kabel a dokopu se k tomu, tak tady hodím ty fotky..jsou focené z nudy,trochu jsem si s nějakým maličkostech v mém pokoji a nápis ve sněhu,to je vše:D Jinak zítřejší dopoledne je v mém diáři zaplněné:D a uvidím jestli se tam najde nějaká skulinka času, kterou budu ochotna obětovat pro blog, a odpoledne mám v plánu nákupy nejspíše, takže ještě uvidím,)Zatím se tedy mějte a užívejte páteční večer:))<3

SIGNATURE with Avril Lavigne for Anež

4. února 2011 v 15:08 | AdVeSimky |  about site
Ačkoliv mám teď čas, tak jsem se nakonec rozhodla udělat signaturu pro Anež, která ji má slibenou už tak dlouho, že jsem na to sama málem zapoměla,)Získává ji za to, že se zapojila do 2 dvou soutěží, které tady byly minulý rok.A ohledně toho designu, psala jsi, že ho chceš v únoru , což je teď, takže v brzké době ho můžeš také očekávat, pustím se do něj co nejdříve to půjde:)A níže už konečně slibovaná signatura,)).

Signature with Avril Lavigne for Anež , THANK YOU ONCE AGAIN!
http://for4.blog.cz/
xoxo AdVeSimky

AVATARS UPDATE after 100.. years.

4. února 2011 v 14:16 | AdVeSimky |  about site
Snad po sto letech jsem se konečně dokopala k výrobě avatarů,no upřímně řečeno žádná sláva to teda není,to rozhodně ne,ale tak alespoň nějaká aktualizace.Vytvořila jsem celkem 3 sady avatarů.První sada je se Selenou Gomez, druhá s Demi Lovato a třetí se Zacem Efronem.:))<3.

Selena Gomez avatars.
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/

Demi Lovato avatars.
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/

Zac Efron avatars.
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/
http://for4.blog.cz/

Teď je půjdu přidat do hromadného článku.Jinak omlouvám se,ale dnes se mi už nechce a také už asi nebudu mít ani čas na nastavování designů,tak to nechám na zítra,ale na 100% je budete mít o tomto víkendu nastavené.Dnes možná čekejte už jen pouze informativní článek a možná také fotky,které jsem pro vás nafotila minulý víkend a během tohoto týdne,jestli se mi teda podaří najít kabel od foťáku :D.Zatím se mějte a užívejte si volna,pokud ho teda taky máte,))
xoxo AdVeSimky

DESIGN : Miley Cyrus - Just Miley

4. února 2011 v 11:54 | AdVeSimky |  Design-Miley Cyrus

http://for4.blog.cz/
Název: Just Miley
Barvy: lososová, světla růžová