Březen 2011

Long time without updates.

27. března 2011 v 17:07 | AdVeSimky |  about site
Po dlouhé době se opět ozývám..,)

Je mi už trapně, že jsem se tak dlouhou dobu neozvala, ale mé dny jsou v poslední době většinou dost nabité, takže asi tak.Na pc čas mám, to nepopírám, ale když už tak si hledám něco do školy nebo si jen tak prohlžzím zahraniční blogy a čerpám inspiraci a tak podobně, vždyť to znáte..když mi na blog zbyde čas tak mi zase chybí nálada..Už jen za tento týden jsem se několikrát přihlásila a pokusila se něco napsat, ale článek většinou skončil v rozepsaných a grafika většinou "rozdělaná".

Dnes nevím jestli něco "ukutím" , ač nerada, ale přeci jen se musím na něco podívat do školy a potom už jenom relax nejspíš.Přes týden se pokusím ozvat, co to půjde, ale vím, že články tohoto typu nejspíše málokoho, jestli teda vůbec někoho zajímají a tak se budu především snažit přidat minimálně 1 článek s grafikou.Mám totiž pocit, že tento blog v poslední době upadá a našlo by se nás určitě i víc, kteří si toto myslíme.

No takže to už je ode mě opravdu vše, článek berte pouze opět jako informační, prostě ba ytady něco bylo a abyste věděli, že žiju,)):D:D.Mějte se a užívejte poslední chvíle víkendu.
xoxo AdVeSimky

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
A na závěr malá módní inspirace, tentokrát Chanel rukavice ve kterých se předvedla Ashley Tisdale:-).

BLEND with Vanessa Hudgens..finally.

20. března 2011 v 10:11 | AdVeSimky
Zdravím vás.Konečně přidávám blend s Vanessou Hudgens, který zde byl již mnohokrát zmiňovaný..,))


Comment : Abych pravdu řekla, tak nejlepší to úplně není, ale je fakt, že blendy tady dlouho nebyly, tudíž jsem je ani dlouho nedělala, a tak se musím zase naučit a zopakovat si různé efekty..a zkrátka jak na pořádmý blend. (Do hromadného článku přidám později).

Pro zatím je to nejspíše vše..chci si užít zbytek víkendu a tak mě omluvte, že se mi ho nechce trávit u pc.Mějte se a úžívejte poslední den víkendu :-).
xoxo AdVeSimky

Just crap..again.

13. března 2011 v 10:59 | AdVeSimky
Zdravím vás

já vím včera jsem tady toho zase naslibovala, a nakonec je tady zase h...., takže se vím OMLOUVÁM.Ale nemyslete si, že jsem vřera nic nedělala, v rychlosti se mi podařilo vytvořit 1 blend..no jestli se mi "vydařil" se budete moct dozvědět až v příštím článku, ještě ho malinko upravím a potom ho tady až dám..něco mu prostě ještě chybí.Takže momentík..:D,))
xoxo AdVeSimky


I just wanna dance, I don´t really care..

12. března 2011 v 10:22 | AdVeSimky
Po delší době vás opět zdravím,))

..asi víte co teď bude následovat, na tomto blogu už dosti otřepaná věta - "Pro zčátek se vám omlouvám za neaktualizaci v posledních dnech".Tak to by jsme měli a teď k věci, tento článek berte opět pouze jako informační, mám i celkem chuť a čas pustit se do nějaké grafiky a tak prosím chvíli strpení, během několika minut by se tady mělo "něco" objevit, uvidíme jak mi to půjde.
xoxo AdVeSimky

Fuss? No.

2. března 2011 v 17:26 | AdVeSimky |  about site
Zdravím vás..

už jsem se trochu uklidnila (kdo neví, tak článek níže) a tak jsem serozhodla s vám přeci jen ozvat,to se přeci sluší ne? Děkuji za podporu těm, kteří napsali komentář, vážím si toho a děkuji vám,)Moc takovýchto se nenašlo,ale víte je dobré být vděčný za to co máte.Zní to moudře že? Asi mě zase chytla taková ta nálada:D,) Každopádně se už nebudu rozčilovat nad bezohledností některých jedinců, zkrátka a dobře svůj názor na ně mám a nebudu to nějka více komentovat, za to jací někteří jsou nemůžua a asi s tím ani nic neudělám,je to čistě jejich věc..já se kvůli tou nebudu deprimovat.

Opět nemám k dispozici jakýkoliv graf. program krom malování, takže aktualizace v podobě grafiky nejspíše nečekejte.V brzké době, ale můžete očekávat článek v podobě infa, víc až později a také nějakou tu grafiku, která se tady v posední době bohužel moc nevyskytuje a já jsem si toho vědoma://,) Zatím se tedy mějte a úživejte si:))
xoxo AdVeSimky